Francuski Gault&Millau otkrio laureate za 2018. godinu

Tajna ljubomorno čuvana do posljednje sekunde. Konačno je došlo vrijeme da se otkriju pobjednici Gault & Millau France 2018 . Tko je chef godine 2018., mladi talent, tko je osvojio POP trofej?

Chef godine 2018. 

Jean Sulpice

Auberge du Père Bise  18.5/20

à Talloires (74)



Chef slastičar  2018. 

Cédric Grolet

Le Meurice, Alain Ducasse  16/20

à Paris 1er (75)

©Pierre Monetta

Mladi chef stastičar  2018. 

Guillaume Godin

La Vague d'Or 

à Saint-Tropez (83)

©Gianni Villa









Mladi chef slastičar 2018.  

Aleksandre Oliver

Yoann Conte  

à Veyrier du Lac (74)


POP trofej 2018. 

Juan Arbelaez et les frères Chantzios

Yaya 10,5/20

à Saint-Ouen (93)

©Nguyen

Sommelier 2018. 

Florian Balzeau

Le Gindreau  15,5/20

à Saint-Ménard (46)


©Steff_photographie

Mladi sommelier  2018. 

Matthieu Binsinger

Buerehiesel 
 16/20

à Strasbourg (67)

 

Poduzetnici 2018. 

Tigrane Seydoux et Victor Lugger, Golden Pizzaiolos

Big Mamma

à Paris (75)

©Fabien Breuil

Metre d'hotel  2018. 

Christian David

Le Grand Véfour   17/20

à Paris 1er (75)

©Alban Couturier

Mladi metre d'hotel 2018. 

Maxime Périer

Le Café du Peintre   13/20

à Lyon (69)

©Fred Burante

Mlade nade sutrašnjice 2018.

Glenn Viel

Oustau de Baumanière  17/20

à Les Baux-de-Provence (13)

Matthieu Dupuis-Baumal

Domaine de Manville  16/20

à Les Baux-de-Provence (13)

Victor Ostronzec 

Soléna  15/20

à Bordeaux (33)

Kazuyuki Tanaka

Racine  16/20

à Reims (51)

David Bizet

Orangerie, Hôtel George-V  15/20

à Paris 8

Rodolphe Pottier

Rodolphe  15/20

à Rouen

Mladi talenti 2018.

AUVERGNE-RHÔNE-ALPES

Jérôme Bru

Le B2K6  13/20

à Lempdes (63)

BOURGOGNE-FRANCHE-COMTÉ

Christian Greffier

La Fontaine des Saveurs  12/20

à Saint-Malo (35)

AUVERGNE-RHÔNE-ALPES

Fernanda Ribeiro

Le Cosy  12,5/20

à Lyon 4e (69)

BOURGOGNE-FRANCHE-COMTÉ

Clément Guitton

La Colline du Colombier  14/20

à Iguérande (71)

AUVERGNE-RHÔNE-ALPES

Grégory Stawowy

Le Suprême  13/20

à Lyon 7 (69)

BRETAGNE

Arnaud Domette

Kerstéphanie  13,5/20

à Sarzeau (56)

AUVERGNE-RHÔNE-ALPES

Jean-Louis Dugat

Le Clos St-Eloi  12.5/20

à Thiers (63)

CENTRE-VAL-DE-LOIRE

Maxime Voisin

De Sel et D'Ardoise  11/20

à Orléans (45)

CORSE

Loris Cornacchia

Le Grand Oggi Hôtel Chez Charles  14/20

à Lumio (20)

CENTRE-VAL-DE-LOIRE

Julien Martineau

La Deuvalière  11.5/20

à Paris 3

HAUTS-DE-FRANCE

Damien Laforce

Le Restaurant Sébastopol  12.5/20

à Paris 6

ÎLE-DE-FRANCE

Maxime Laurenson

Loiseau-Rive Gauche  14.5/20

à Paris 7

GRAND-EST

Frédéric Tagliani

Quai 21  14,5/20

à Colmar (68)

ÎLE-DE-FRANCE

Indra Carrillo-Perea

La Condesa  14/20

à Paris 9

PARIS

Julien Marsaud

Maguey  11,5/20

à Rouen (76)

NORMANDIE

Pierre Letard

Dînette  11/20

à Touques (14)

GRAND-EST

Lorraine Pierrat

Domaine Saint-Romary  12/20

à Saint-Etienne-Lès-Remiremont (88)

GRAND-EST

Bérangère Pellissard

Le Comptoir à Manger  13/20

à Strasbourg (67)

NOUVELLE AQUITAINE

Félix Clerc

Symbiose  13,5/20

à Bordeaux (33)

OCCITANIE

Nicolas Thomas

La Promenade  12.5/20

à Verfeil (31)

NOUVELLE AQUITAINE

Clio Modaffari et Anne Legrand

La Belle Étoile  13/20

à Niort (79)

NOUVELLE-AQUITAINE

Virgile Morceau

La Cuisine Au Beurre  12/20

à Poitiers (86)

PAYS DE LA LOIRE

François Ricordeau

L'Epi'Curieux  12,5/20

Le Mans (72)

OCCITANIE

Julien Lavandet

La Table 2 Julien/Artémise  11/20

à Montaren et Saint Médiers/Uzès (30)

PROVENCE-ALPES-CÔTE-D'AZUR

Paul Langlère

Sépia  12.5/20

à Marseille (13)

OCCITANIE

Balthazar Gonzalez

Le Bacaro  12/20

à Saint-Alban de Roche (38)

PROVENCE-ALPES-CÔTE-D'AZUR

Laurie Aimonetti

Passion'Elle  13/20

à Annecy (74)